Separatory kondensatu woda / olej 

Jest 5 produktów.
Separatory kondensatu woda / olej

Sprężone powietrze jest nośnikiem energii szeroko szeroko stosowanym w przemyśle. Produktem ubocznym w procesie uzyskiwania sprężonego powietrza kondensat, którego jednym ze składników jest olej. Normy europejskie stanowią, że woda odprowadzana do ścieków nie może zawierać więcej niż 5 mg oleju/ litr. Do zrealizowania zadania oddzielenia oleju od wody zawartego w kondensacie zbierającym się w zbiorniku ciśnieniowym, filtrach...

Sprężone powietrze jest nośnikiem energii szeroko szeroko stosowanym w przemyśle. Produktem ubocznym w procesie uzyskiwania sprężonego powietrza kondensat, którego jednym ze składników jest olej. Normy europejskie stanowią, że woda odprowadzana do ścieków nie może zawierać więcej niż 5 mg oleju/ litr. Do zrealizowania zadania oddzielenia oleju od wody zawartego w kondensacie zbierającym się w zbiorniku ciśnieniowym, filtrach sprężonego powietrza, osuszaczach sprężonego powietrza możemy zaproponować separator kondensatu woda / olej. Uzyskany olej (lub zaolejony wkład separatora) oddaje się do utylizacji zaś oczyszczona woda gotowa jest do odprowadzenia do ścieków.

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • W magazynie
  Separator kondensatu woda / olej WOSm1. Właściwy dobór separatora uzależniony jest od wielkości przepływu sprężonego powietrza oraz temperatury i wilgotności powietrza. Więcej informacji o doborze separatora znajdziesz w opisie poniżej oraz załączniku pod opisem. Produkt dostępny na zamówienie z czasem realizacji ok 2-3 tygodnie.
 • W magazynie
  Separator kondensatu woda / olej WOSm2. Właściwy dobór separatora uzależniony jest od wielkości przepływu sprężonego powietrza oraz temperatury i wilgotności powietrza. Więcej informacji o doborze separatora znajdziesz w opisie poniżej oraz załączniku pod opisem. Produkt dostępny na zamówienie z czasem realizacji ok 2-3 tygodnie.
 • W magazynie
  Separator kondensatu woda / olej model WOS-4. Cena dotyczy kompletnego separatora z wkładami filtrującymi Właściwy dobór separatora uzależniony jest od wielkości przepływu sprężonego powietrza oraz temperatury i wilgotności powietrza. Więcej informacji o doborze separatora znajdziesz w opisie poniżej oraz załączniku pod opisem. Produkt dostępny na zamówienie z czasem realizacji ok 2-3 tygodnie.
 • W magazynie
  Separator kondensatu woda / olej model WOS-8. Cena dotyczy kompletnego separatora z wkładami filtrującymi Właściwy dobór separatora uzależniony jest od wielkości przepływu sprężonego powietrza oraz temperatury i wilgotności powietrza. Więcej informacji o doborze separatora znajdziesz w opisie poniżej oraz załączniku pod opisem. Produkt dostępny na zamówienie z czasem realizacji ok 2-3 tygodnie.
 • W magazynie
  Separator kondensatu woda / olej model WOS-20. Cena dotyczy kompletnego separatora z wkładami filtrującymi Właściwy dobór separatora uzależniony jest od wielkości przepływu sprężonego powietrza oraz temperatury i wilgotności powietrza. Więcej informacji o doborze separatora znajdziesz w opisie poniżej oraz załączniku pod opisem. Produkt dostępny na zamówienie z czasem realizacji ok 2-3 tygodnie.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów