Sprężarki kompresory śrubowe FIAC 

Jest 20 produktów.
Sprężarki kompresory śrubowe FIAC

Nie sposób wyobrazić sobie pracę w warsztacie bez zaawansowanych narzędzi pneumatycznych. Wymagają one jednak urządzenia, takiego jak sprężarki kompresory śrubowe FIAC, które oferujemy w naszym sklepie. W asortymencie posiadamy sprzęt o zróżnicowanych parametrach technicznych, przez co każdy z klientów znajdzie model adekwatny do swoich potrzeb. Kompresory śrubowe przeznaczone są do profesjonalnych...

Nie sposób wyobrazić sobie pracę w warsztacie bez zaawansowanych narzędzi pneumatycznych. Wymagają one jednak urządzenia, takiego jak sprężarki kompresory śrubowe FIAC, które oferujemy w naszym sklepie. W asortymencie posiadamy sprzęt o zróżnicowanych parametrach technicznych, przez co każdy z klientów znajdzie model adekwatny do swoich potrzeb. Kompresory śrubowe przeznaczone są do profesjonalnych warsztatów i zaawansowanych hobbystów.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom klientów, prezentujemy Państwu zarówno kompresory śrubowe o mocy kilku koni mechanicznych i wydajności na poziomie 200-400 m³/h, jak i profesjonalne kompresory o mocy 20 KM i wydajności przekraczającej 1000 m³/h.
Produkty z naszej oferty pochodzą od sprawdzonych producentów, więc nadają się zarówno do zastosowania amatorskiego, jak i profesjonalnego. W cenie zakupu gwarantujemy pełną obsługę związaną z zakupem profesjonalnych kompresorów.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 20 elementów