Osuszacze ziębnicze sprężonego powietrza 

Jest 15 produktów.
Osuszacze ziębnicze sprężonego powietrza

Osuszacze ziębnicze sprężonego powietrza.

Profesjonalne zakłady produkcyjne lub magazynowe często wymagają stworzenia odpowiednich warunków otoczenia. Niekiedy niezbędne do tego okazują się osuszacze ziębnicze sprężonego powietrza mające za zadanie przepompować powietrze i pozbyć się z niego wilgoci. Działają w ten sposób, że skraplają parę wodną zawartą w zasysanym powietrzu, a następnie...

Osuszacze ziębnicze sprężonego powietrza.

Profesjonalne zakłady produkcyjne lub magazynowe często wymagają stworzenia odpowiednich warunków otoczenia. Niekiedy niezbędne do tego okazują się osuszacze ziębnicze sprężonego powietrza mające za zadanie przepompować powietrze i pozbyć się z niego wilgoci. Działają w ten sposób, że skraplają parę wodną zawartą w zasysanym powietrzu, a następnie wypuszczają w pełni osuszone powietrze. W naszej ofercie posiadamy efektywnie działające osuszacze do zróżnicowanego zastosowania.
Osuszacze ziębnicze sprężonego powietrza – wysoka wydajność osuszania
Podstawowe modele dostępne w naszej ofercie mają wydajność na poziomie oscylującym wokół kilkunastu m³/h, co pozwala na dokładne osuszenie niewielkich pomieszczeń. Najwydajniejsze z naszych modeli charakteryzują się osuszaniem powietrza w tempie przekraczającym 500 m³/h, co jest ilością umożliwiającą pracę nawet w bardzo dużych przestrzeniach.
Każdy z produktów naszego asortymentu jest objęty gwarancją i pochodzi od renomowanych dostawców, co zapewnia bezpieczeństwo zakupu.

Więcej
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów