Osuszacze adsorpcyjne sprężonego powietrza 

Jest 10 produktów.
Osuszacze adsorpcyjne sprężonego powietrza

W trudnych i wymagających warunkach przemysłowych niekiedy trzeba zapewnić odpowiedni poziom wilgoci w powietrzu. Osuszacze adsorpcyjne sprężonego powietrza są jednym z najbardziej precyzyjnych urządzeń, które się do tego wykorzystuje na dużą skalę. Są to zaawansowane urządzenia, które w swoim działaniu wykorzystują odpowiednio zaprojektowany przepływ powietrza o sorbent. Można dzięki temu stosować je w najbardziej...

W trudnych i wymagających warunkach przemysłowych niekiedy trzeba zapewnić odpowiedni poziom wilgoci w powietrzu. Osuszacze adsorpcyjne sprężonego powietrza są jednym z najbardziej precyzyjnych urządzeń, które się do tego wykorzystuje na dużą skalę. Są to zaawansowane urządzenia, które w swoim działaniu wykorzystują odpowiednio zaprojektowany przepływ powietrza o sorbent. Można dzięki temu stosować je w najbardziej wymagających warunkach. Są to urządzenia osiągające punkt rosy na pułapie przekraczającym -40 stopni C. W ofercie naszego sklepu posiadamy zróżnicowaną gamę modeli, adekwatną do potrzeb niewielkich, jak i bardzo dużych pomieszczeń.
Osuszacze adsorpcyjne sprężonego powietrza - sprzęt do profesjonalnego użytku
Podstawowe modele dostępne w naszym asortymencie charakteryzują się wydajnością na poziomie kilku m³/h, podczas gdy bardziej zaawansowane warianty dochodzą do wydajności na pułapie kilkuset m³/h, co pozwala z powodzeniem wykorzystać je przez profesjonalistów z najwyższymi wymaganiami.
Dostarczany przez nas sprzęt pochodzi od uznanych producentów, co gwarantuje możliwość intensywnej eksploatacji bez problemów technicznych.

Osuszacze adsorpcyjne są znacznie dokładniejsze w swoim działaniu od osuszaczy ziębniczych. Stosowane są w sytuacjach, gdy konieczne jest uzyskanie temperatury punktu rosy -40 / -70 stopni C.

Więcej
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów