Pompy tłokowe FIAC 

Jest 10 produktów.

Niektóre gałęzie przemysłu oraz branża budowlana potrzebują do codziennej pracy sprzętu, takiego jak pompy tłokowe Fiac. W ofercie naszego sklepu znajdują się zróżnicowane modele pomp tłokowych. Mają zróżnicowany poziom mocy i wydajności maksymalnej, przez co każdy z klientów znajdzie produkt odpowiedni dla jego potrzeb. Szczegółowe parametry pomp znajdują się w opisach poszczególnych produktów....

Niektóre gałęzie przemysłu oraz branża budowlana potrzebują do codziennej pracy sprzętu, takiego jak pompy tłokowe Fiac. W ofercie naszego sklepu znajdują się zróżnicowane modele pomp tłokowych. Mają zróżnicowany poziom mocy i wydajności maksymalnej, przez co każdy z klientów znajdzie produkt odpowiedni dla jego potrzeb. Szczegółowe parametry pomp znajdują się w opisach poszczególnych produktów. Kompatybilność pomp z poszczególnymi silnikami zależy od ich mocy, co warto sprawdzić przed dokonaniem zakupu.
Pompy tłokowe Fiac – wysoka wydajność w dobrej cenie
Nasza oferta składa się z modeli, których wydajność oscyluje od 200 do ponad 1000 m³/h, co sprawia, że nawet najbardziej wymagający użytkownicy znajdą u nas odpowiedni model. Dbając o klientów, oferujemy także części zamienne do pomp oraz pełny serwis sprzedanych urządzeń. Wszystkie z nich pochodzą od renomowanych dostawców, co daje rękojmie bezpieczeństwa zakupu. Dodatkowo pompy tłokowe Fiac sprzedawane w naszym sklepie posiadają stosowną gwarancję. 

Więcej
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów