Pompy tłokowe FINI 

Jest 3 produktów.

Urządzenia pneumatyczne wymagają użycia kompresorów, których najistotniejszym elementem są pompy tłokowe Fini. W ofercie naszego sklepu znajduje się szerokie spektrum modeli pomp tłokowych przeznaczonych do kompresorów o różnych mocach. W asortymencie posiadamy zarówno pompy o niewielkiej mocy i wydajności na poziomie 100-200 m³/h, jak i mocne pompy o dużo większej mocy kompatybilne z najmocniejszymi...

Urządzenia pneumatyczne wymagają użycia kompresorów, których najistotniejszym elementem są pompy tłokowe Fini. W ofercie naszego sklepu znajduje się szerokie spektrum modeli pomp tłokowych przeznaczonych do kompresorów o różnych mocach. W asortymencie posiadamy zarówno pompy o niewielkiej mocy i wydajności na poziomie 100-200 m³/h, jak i mocne pompy o dużo większej mocy kompatybilne z najmocniejszymi kompresorami. Ich ciśnienie robocze oscyluje wokół 10 bar. Najmocniejsze z dostępnych u nas produktów świetnie sprawdzą się w warunkach przemysłowych, podczas gdy te mniejsze można wykorzystać profesjonalnie, ale także z powodzeniem użytkować w domowym garażu.
Pompy tłokowe Fini – najwyższa jakość w dobrej cenie
Znając potrzeby rynku, zapewniamy dostęp do części zamiennych. Dzięki temu profesjonalne i intensywne użytkowanie pomp nie będzie problemem nawet podczas ewentualnej awarii. Pompy tłokowe Fini są jednak objęte pełną gwarancją, a ich jakość jest na tyle wysoka, że nawet trudne warunki eksploatacji nie sprawiają problemów.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów